“Bilim gerçeği bilmektir.”


 

Eğitim ise işiniz önceliğiniz öğrencinin başarısı ve bu başarının yaşam boyu sürekliliğini sağlamaktır. Öğrencilerin başarısını sürekli kılmak, hızla gelişen ve değişen dünyadaki teknik ve bilimsel gelişmeleri takip etmekle mümkündür.

Biz Tümay Dershaneleri olarak 2008 yılında “Türkiye’nin ve dünyanın gelişimi ve değişimini sağlayacak bireyler yetiştirmek amacıyla çıktığımız bu yolda; 2013 yılında deneyimli eğitmen kadrosuyla “Denizli Eğitiminde” başarı basamaklarını hızla tırmanarak “Ali Kurt Eğitim Merkezi (AKEM)” olarak kendimizi zirveye taşıdık.

Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, çağdaş ve bilimsel gerçekleri takip ederek çıktığımız bu yolda inandığımız değerlerden ödün vermeden yolumuza devam ederek 2014 yılında okul olabilmenin onur ve gururunu taşıyarak “ALİ KURT TEMEL LİSESİ” adıyla yeni bir oluşuma imza attık.

2019-2020 yılında da çağdaş, bilimsel çalışmaların yapılabileceği laboratuvar ortamlarıyla, sosyal ve sportif faaliyetlerin yer aldığı alanlarla, donanımlı kütüphaneleriyle, değişmeyen kadrosuyla akademik çizgisini bozmadan “AKEM ANADOLU LİSESİ” olarak Bağbaşı’nda yer alan okulumuzda yolumuza emin adımlarla, her gün gelişerek ve güçlenerek devam ediyoruz.

Başarılarımız

1000
'DEN FAZLA ÜNİVERSİTE KAZANAN ÖĞRENCİ
30
ALANINDA UZMAN EĞİTİMCİ
14
YILLIK TECRÜBE
1
DENİZLİ'NİN EN ÇOK TERCİH EDİLEN OKULU

Misyonumuz

Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, geleceğin Türkiye’sini şekillendiren, toplumsal olaylara duyarlı, çağdaş bilimsel düşünmeyi temel alan, sorgulayan ve sorumluluk üstlenen, toplum kurallarına saygılı, etik değerlere önem veren ve kendine güvenen gençleri geleceğe hazırlamak.

Vizyonumuz

Değişime açık, özgün düşünceye saygılı, sorgulayan, demokratik bilince sahip, laik, bilimsel ve teknolojik gelişimi takip eden ve uygulayan, çevreye, insana ve doğaya saygılı , duyarlı, her alanda başarıyı yakalayan ve bulundukları ortamda fark yaratan öncü bireyler yetiştirmek.

[learn_press_profile]