ADI SOYADI ÜNİVERSİTE BÖLÜM
ALPER K. İZMİR EKONOMİ YAZILIM MÜH.
B. EMEK A. GAZİ ÜNV TIP
MELİH Y. İTÜ MAKİNE MÜH.
MERVE K. MİMAR SİNAN MİMARLIK
M.ENDER K. BÜLENT ECEVİT ÜN TIP
OĞULCAN K. EGE DİŞ HEKİMLİĞİ
SACİT B. İ.T.Ü. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
TUGAY Ö. İTÜ ELEKT. HABRLŞ. MÜH.
YAKUP Ö. TOBB ULUSL. GİRİŞİMCİLİK
AYBÜKE T. GAZİ ÜNİ. ENDÜSTRİYEL TASARIM
B. NUR E. YILDIZ TEKNİK METALURJİ-MALZ.MÜH
F. NUR A. A.MENDERES BESLENME DİYETETİK
M.ZÜHRE K. HACETTEPE HEMŞİRELİK
MURATHAN T. DOKUZ EYLÜL ÜNİ. MAKİNE MÜH.
SANEM D. İSTANBUL ÜNİ. METALURJİ-MALZ.MÜH
Ş. AYBİKE G. İTÜ METEOROLOJİ MÜH
ZEYNEP K. EGE Ü HEMŞİRELİK
AHMET U. izmir ekonomi İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BERKAY Ç. SDÜ BİLGİSAYAR MÜH.
DUYGU G. GİRESUN SOSYAL HİZMETLER
EMRE C. BURDUR VETERİNERLİK FAK.
H. BERNA B. PAÜ OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
H.TAYLAN Ö. PAÜ GIDA MÜH
KEMAL T. AFYON OTOMOTİV MÜH.
MELİKE K. ADNAN MENDERES ÜNİ. HEMŞİRELİK
R. NUR T. AYDIN HEMŞİRELİK
A. BAĞDANUR S. HACETTEPE SOSYAL HİZMETLER
B. NUR Ç. ANKARA ÜNİ SOSYAL HİZMETLER
DOĞANCAN B. PAÜ BESYO
M.EMİN E. ÇUKUROVA ÜNİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
N.SÜMEYYE G. AYDIN PDR
O. EMRE T. GİRNE AMERİKAN ÜNİ. PSİKOLOJİ
R. YİĞİT E. ÖZYEĞİN ÜNİ. HUKUK
SEDAT P. ÖZYEĞİN ÜNİ. HUKUK
BATUHAN Ö. AFYON KOCATEPE ÜNİ. TURİZM İŞLETMECİLİĞİ
EMRE T. PAÜ İKTİSAT
GİZEM T. GİRNE ÜNİ. PDR (%50)
HURİYE S. PAÜ COĞRAFYA
MİRAY Ç. PAÜ SERMAYE PİYASASI
M. ALİ S. ADNAN MENDERES ÜNİ. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ
NURİ Y. İZMİR EKONOMİ ÜNİ. HALKLA İLİŞKİLER
OKAY B. ADNAN MENDERES ÜNİ. MALİYE
AYŞENUR Ö. EGE ÜNİ. ECZACILIK
BATUHAN O. O.D.T.Ü. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
B. CAN A. DOKUZ EYLÜL ÜNİ. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
DENİZ E. PAÜ FTR
ESLEM P. EGE ÜNİ. ECZACILIK
ESRA Y. BÜLENT ECEVİT ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ
GİZEM Ö. İSTANBUL ÜNİ. FTR
MELİKE E. EGE ÜNİ. ECZACILIK
MİKAİL Ö. İ.T.Ü. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
OĞUZHAN ŞA. YILDIZ TEKNİK ÜNİ. ELEKTRİK MÜH.
O. MERT G. YEDİTEPE ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ
Ö. CAN A. O.D.T.Ü. ŞEHİR BÖLGE PLANLAMA
RÜMEYSA Ö. BÜLENT ECEVİT ÜNİ. TIP
S.OZAN K. ANKARA ÜNİ. TIP
YÜCEL A. DOKUZ EYLÜL ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
ARDA G. KOCAELİ ÜNİ ELEKTRİK MÜH.
BEGÜM T. KARADENİZ TEKNİK ÜNİ. İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRT.
BENGİSU B. PAÜ MİMARLIK
B. NUR O. BAHÇEŞEHİR ÜNİ. FTR (TAM BURSLU)
CANSEL K. SAKARYA ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
FURKAN A. AFYON KOCATEPE ÜNİ. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
HALİL EGE E. O.D.T.Ü. İSTATİSTİK
İREM D. OSMANGAZİ ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET A. PAÜ MİMARLIK
MELTEM B. YEDİTEPE ÜNİ. MATEMATİK
M.BEKİR A. KOCAELİ ÜNİ. MİMARLIK
M. NUR B. TRAKYA ÜNİ. FTR
N.SEDA T. DOKUZ EYLÜL ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
SELAHATTİN G. OSMAN GAZİ ÜNİ. MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
SÜMEYRA Ü. KARATAY ÜNİ. HUKUK
ZEKİ E. KOCAELİ ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
BAHAR T. HEMŞİRELİK
BUSENUR V. PAÜ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
E. DENİZ Y. AKDENİZ ÜNİ. İÇ MİMARLIK
H. MEHMET A. BALIKESİR ÜNİ. ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
H. NUR Ş. HEMŞİRELİK
MEHMET K. OSMANGAZİ ÜNİ. ZİRAAT MÜH.
NURŞEN D. PAÜ OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
Ö. BARIŞ K. UŞAK ÜNİ. HEMŞİRELİK
RABİA K. AYDIN EBELİK
RAMAZAN T. PAÜ RADYOLOJİ
TOLGA T. İSTANBUL ÜNİ. VETERİNERLİK
TUĞBA G. MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİ. HEMŞİRELİK
TUĞBA O. KARADENİZ TEKNİK ÜNİ. DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜH.
UĞURHAN İ. PAÜ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
ATİYE A. BURDUR MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
A.TOLGA T. ANADOLU ÜNİ. İSTATİSTİŞK
GÜLSÜM Ç. ISPARTA LABORANT VE VETERİNERLİK
ONUR S. AKSARAY HARİTA MÜHENDİSLİĞİ
ONUR Ü. NEVŞEHİR ODYOLOJİ
ZEYNEP E. KÜTAHYA ÜNİ. İŞLETME
AYLİN S. PAÜ İŞLETME(İNGİLİZCE)
E. BERKİN Ç. DOKUZ EYLÜL ÇALIŞMA EKONOMİSİ
EZGİ S. OKAN ÜNİ. HUKUK
FATMANA A. MUĞLA SITKI KOÇMAN SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
GÜLŞEN P. PAÜ OKULÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
G.TAMER Ö. PAÜ YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
HİRANUR K. AKDENİZ ÜNİ. KAMU YÖNETİMİ
KUTLUHAN İ. PAÜ İŞLETME
M. KAAN E. DOKUZ EYLÜL ÜNİ. İKTİSAT
SELİN U. KÜTAHYA SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
TOLGA K. AKDENİZ ÜNİ. İKTİSAT
ÜMRAN U. ÇUKUROVA ÜNİ. ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER(İNGİLİZCE)
Z. BUSE E. AKDENİZ ÜNİ. HALKLA İLİŞKİLER
Z. NUR E. AKDENİZ ÜNİ. MALİYE
ALİCAN E. YEDİTEPE ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER(İNGİLİZCE)
AYNUR T. AYDIN MALİYE
BERFİN İ. ADNAN MENDERES ÜNİ. GÜZELLİK UZMANLIĞI
İBRAHİM Ö. KÜTAHYA ÜNİ.  ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
MEHMET K. PAÜ ELEKTRİK
SEVGİ Y. GELİŞİM ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
TAYFUN A. PAÜ ÇALIŞMA EKONOMİSİ
A. NUR E. MARMARA ÜNİ. HUKUK
BEYZA C. İSTANBUL ÜNİ. HUKUK
EMRE B. HACETTEPE ÜNİ. İŞLETME (İNGİLİZCE)
HANDE B. BÜLENT ECEVİT ÜNİ. PSİKOLOJİ
İREM K. PAÜ BİYOMEDİKAL MÜH.
MÜZEYYEN D. ANADOLU ÜNİ. HUKUK
ÖZCAN I. ANADOLU ÜNİ. HUKUK
ÖZGE D. BÜLENT ECEVİT ÜNİ. TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
S. NAZ Y. DOKUZ EYLÜL HUKUK
ESRA Ş. AFYON KOCATEPE ÜNİ. COĞRAFYA
HAMİT E. MARMARA ÜNİ. COĞRAFYA
MELİKE D. ADNAN MENDERES ÜNİ. REKREASYON
MUHAMMET B. PAÜ İLAHİYAT
OĞUZ K.I PAÜ ÇAĞDAŞ TÜRK LEHÇELERİ
SEFA K. PAÜ TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
H. YASİN DOKUZ EYLÜL ÜNİ. İLAHİYAT
2016/2017 ÜNİVERSİTEYE YERLEŞEN ÖĞRENCİLERİMİZ
ADI SOYADI ÜNİVERSİTE BÖLÜM
ABDİ CAN D. PAÜ İŞLETME
AHMET A. PAÜ MAKİNE MÜH.
AHMET E. BALIKESİR GASTRONOMİ VE MUT.
AHMET B. SDÜ MAKİNE MÜH.
AHMET BARTU S. ANKARA ÜNİ HUKUK
AHMET GÜVEN Ö. KONYA KARATAY. HUKUK
AHMET HÜSREV T. İBNİ HALDUN HUKUK
ALİ D. UŞAK ÜNİ. HEMŞİRELİK
ALPEREN L. AFYON TIP
ALPTUĞ S. MEZUN MEZUN
ARZU B. AFYON FEN BİLGİSİ ÖĞRT.
ASLIHAN B. ADÜ DİYALİZ
AYBÜKE S. PAÜ TIP
AYŞEGÜL G. ANTALYA ÜNİ. MALİYE
AYŞENUR B. PAÜ MİMARLIK
BAHAR K. PAÜ İŞLETME
BARIŞ B. PAÜ TIP
BENGİSU Ü. EGE ÜNİ. ARKEOLOJİ
BENHUR Ş. GAZİ ÜNİ ECZACILIK
BERKAY A. UŞAK ÜNİ. LOJİSTİK
BERRİN Ö. SAĞLIK BİLİM. ERGOTERAPİ
BUGAY Y. MUĞLA EDEBİYAT
BUKET O. MANİSA ÜNİ. HEMŞİRELİK
BUKET T. SİNOP TARİH
BURAKCAN S. İTÜ ELEK. ELOKTRONİK
BÜNYAMİN B. DUMLUPINAR SİYASET B. KAMU.
BÜŞRA T. ANADOLU ÜNİ SOSYOLOJİ
BÜŞRA Y. EGE ÜNİ. TIP
BÜŞRA Ş. AFYON MATEMATİK
BÜŞRA G. MUĞLA HEMŞİRELİK
BÜŞRA A. ANADOLU ÜNİ AT ATRENÖRLÜĞÜ
BÜŞRA K. NİĞDE MİMARLIK
BÜŞRA B. ADNAN MENDERES İKTİSAT
BÜŞRA K. PAÜ İKTİSAT
CANAN D. ADÜ MALİYE
ÇAĞATAY Y. İZMİR EKONOMİ YAZILIM MÜH.
DAMLA T. PAÜ PDR
DİLARA A. ADÜ MALİYE
DURAN ALİ Y. PAÜ İNŞAAT MÜH.
D.CEYLİN A. MİMAR SİNAN ENDÜSTRİYEL TASARIM
EBUBEKİR K. DİYARBAKIR TIP
ECEM Ö. ANADOLU ÜNİ MALZEME BİLİM. MÜH.
EDA K. BARTIN ÜNİ. SOSYOLOJİ
ELİF K. PAÜ İNŞAAT MÜH.
ELİF K. PAÜ MALİYE
ELİF NUR A. KONYA ÜNİ. SOSYAL HİZMET
EMİNE BÜŞRA D. SDÜ İNŞAAT MÜH.
EMRE Ç. DUMLUPINAR ÜNİ. MALİYE
ENES BURAK Ş. MARMARA ÜNİ MENDÜSTRİ MÜH
ENGİN CAN Ş. PAÜ HEMŞİRELİK
ESMA D. ISPARTA ÜNİ. İLAHİYAT
ESRA B. EGE ÜNİ SINIF ÖĞRT
EVRİM S. MANİSA ELEK. ELEKTRONİK MÜH.
FATİH I. PAÜ İKTİSAAT (İNG)
FATİME O. KARAMAN MAT ÖĞRT.
FATMA T. GAZİ ÜNİ PDR
FATMA ÇE. PAÜ SINIF ÖĞRT
FATMA A. PAÜ İKTİSAAT
FURKAN Ö. DOKUZ EYLÜL HUKUK
FURKAN Ö. AFYON VETERİNERLİK TEKNİKERLİĞİ
GÜLSÜM EZGİ B. PAÜ TIP
HALİL A. SDÜ RADYO TV
HALİL S. ANKARA ÜNİ VETERİNERLİK
HALİL E. ÇANKIRI PEYZAJ MİMARLIĞI
HASAN U. PAÜ BİYOMEDİCAL
HATİCE NUR S. PAÜ EDEBİYAT
HAVVA İ. KÜTAHYA SOSYOLOJİ
HİMMET K. AFYON ELEK. ELEKTRONİK MÜH.
HÜSEYİN Ç. KATÜ İNŞAAT MÜH.
HÜSEYİN Y. ANKARA ÜNİ SİYASAL BİLİMLER
İBRAHİM Y. ALANYA TURİZM OTELCİLİK
İBRAHİM M. İZMİR EKONOMİ İŞLETME
İBRAHİM ATA A. BALIKESİR MAKİNE MÜH.
İLKAY Y. KIRIKKALE ÜNİ MATEMATİK
İREM Ö. TED PSİKOLOJİ
İREM K. ÜSKÜDAR ÜNİ. PSİKOLOJİ
İSMAİL HAKKI CAN A. DUMLUPINAR ÜNİ MALİYE
İ.BATUHAN A. ULUSLAR ARASI ANTALYA HUKUK
KEREM AHMET A. BAHÇE ŞEHİR ÜNİ PDR
KERİM E. YOZGAT TIP
KEVSER K. DOKUZ EYLÜL ÜNİ. LİSE MAT ÖĞRT
KORCAN Ö. İSTANBUL(ÜCRETLİ) OPTİSYENLİK
KÜBRA B. PAÜ TARİH
MAHMUT ENES Ö. KÜTAHYA ELEK. ELEKTRONİK MÜH.
MEHMET ALİ K. GEBZE TEKNİK ÜNİ MİMARLIK
MELİSA K. BURDUR SINIF ÖĞRT
MERTCAN S. İZMİR YÜK. TEKNOLOJİ İNŞAAT MÜH.
MERVE H. GAZİ ÜNİ. BESLENME VE DİYETETİK
MERVE Ü. UŞAK ÜNİ PDR
MERVE Ş. SDÜ HALKLA İLİŞKİLER
MERYEM Y. DOKUZ EYLÜL ÜNİ. İKTİSAAT
MEVLÜT MERT K. SDÜ ORMAN MÜH.
MİNA NUR S. GÜMÜŞHANE SAĞLIK YÖNETİMİ
MİNE NUR İ. EGE ÜNİ PEYZAJ MÜH
MURAT B. DOKUZ EYLÜL ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜH.
MUSTAFA F. ANTALYA MALİYE
MUSTAFA KEMAL K. KIBRIS %50 TIP
MÜESSER G. HACETTEPE ECZACILIK
MÜNEVVER H. İST. YENİ YÜZYIL PSİKOLOJİ
MÜŞERREF ECRİN O. PAÜ BİYOMEDİCAL MÜH
MÜZEYYEN K. AFYON MALİYE
NESLİHAN B. UAŞAK TARİH
NİLBERK Z. İST TİCARET ÜNİ PSİKOLOJİ
OĞUZHAN T. GIDA MÜHENDİSLİĞİ PAÜ
OKAN Ö. PAÜ İLK.ÖĞRT.MAT.
OSMAN ONAT Y. DOKUZ EYLÜL ÜNİ. MALİYE
ÖMER E. SDÜ BİLGİSAYAR MÜH.
ÖMER FURKAN K. KOCAELİ GEMİ İŞLETMECİLİĞİ
ÖZKAN K. KONYA İNŞAAT MÜH.
PERİHAN A. PAÜ SİYASET VE KAMU YÖN.
PINAR P. PAÜ İKTİSAAT
RABİA AYŞE Ç. EDEBİYAT COĞRAFYA
RÜMEYSA B. İST MEDİPOL İÇ MİMARLIK
RÜMEYSA T. MUĞLA TIP
R.BARIŞ A. SDÜ HUKUK
SALİH A. KIBRIS İŞLETME (İNG)
SELİN G. AKDENİZ ÜNİ HUKUK
SELİN Ç. HACETTEPE SOSYAL HİZMET
SELVER MİRA A. AKDENİZ ÜNİ ŞEHİR BÖLGE PLANLAMA
SEVCAN K. BAYBURT ÜNİ PDR
SULTAN K. YILDIZ TEKNİK ŞEHİR BÖLGE PLANLAMA
SÜLEYMAN K. ANADOLU ÜNİ MAKİNE
SÜLEYMAN ONUR D. PAÜ MEKATRONİK MÜH
ŞENGÜL S. İZMİR KATİP ÇEL. SOSYOLOJİ
ŞEVKET Ş. KIRŞEHİR TIP
ŞEYDA I. UŞAK ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ
ŞEYMA Ş. SİVAS HEMŞİRELİK
ŞEYMA K. KIBRIS(ODTÜ) PDR
TALHA D. ANADOLU ÜNİ. ELEKT. ELOKTRONİK MÜH.
TOLGA C. SDÜ BİLGİSAYAR MÜH.
TUĞBA K. BARTIN ÜNİ SOSYAL BİL. ÖĞRT.
TUNAHAN K. PAÜ İKTİSAAT
UĞUR A. PAÜ KAMU YÖNETİMİ
UĞUR O. PAÜ ARKEOLOJİ
UZAY Ü. YAŞAR HUKUK
ÜMMÜ B. HACATTEPE OKUL ÖNCESİ ÖĞRT.
YAĞMUR DAMLA T. PAÜ BESYO
YAMAN RAMAZAN Ö. EGE ÜNİ. İKTİSAT
YASEMİN B. DOKUZ EYLÜL ŞEHİR BÖLGE PLANLAMA
YUSUF Ü. TOKAT MEKATRONİK MÜH.
ZEYNEP S. PAÜ TURİZM OTELCİLİK
ALPER K. PAÜ MALİYE
ARZU T. BEYKENT ÜNİ İÇ MİMARLIK
AYŞE K. UŞAK ÜNİ. MATEMATİK
BERKAY D. İTÜ DENİZCİLİK
BETÜL C. AKEM MEZUN
BEYZA T. AKEM MEZUN
BEYZA O. ISPARTA HUKUK
BUSE E. AYDIN AOKUL ÖNCESİ ÖĞRT
BÜNYAMİN U. AKEM MEZUN
CEM Y. DOKUZ EYLÜL ELEK. ELEKTRONİK MÜH.
CEREN K. BİLKENT ÜNİ SİYASET BİL. VE KAMU.
DİCLE K. İST. KÜLTÜR. BESLENME VE DİYETETİK
EMİNE K. İZMİR KATİP ÇELEBİ SOSYOLOJİ
ESRA D. AKEM MEZUN
FADİME KADER Ö. ANKARA ÜNİ. SAĞLIK YÖNETİMİ
FURKAN D. AYDIN TIP
G.DUYGU C. ANADOLU ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜH.
HALİL UMUT Ö. ANADOLU ÜNİ. GASTRONOMİ VE MUTFAK.
HANDE Ç. M.AKİF ERSOY ÜNİ. BANKACILIK VE FİNANS
HATİCE G. PAÜ TEKSTİL MÜH.
HÜLYA SENA K. PAÜ ARKEOLOJİ
HÜMEYRA TUĞÇE O. PAÜ SİYASET BİL. VE KAMU.
İLKAY E. AKDENİZ ÜNİ. İKTİSAAT
İPEK Y. TOBB PSİKOLOJİ
KAZIM G. ÇANKIRI ÜNİ. HEMŞİRELİK
KEZİBAN G. NİŞANTAŞI ÜNİ. ODYOMETRİ
MEHMET K. PAÜ EDEBİYAT
MEHMET KAAN Y. SDÜ MAKİNE MÜH
MUSTAFA DENİZ K. HACETTEPE ÜNİ BESYO
N.ÇAĞATAY A. AKEM MEZUN
ORHAN ZEKİ V. PAÜ GIDA MÜH.
ÖZDEMİR K. DOKUZ EYLÜL HUKUK
ÖZGE P. PAÜ İŞLETME
ÖZGÜR D. İZMİR YÜK. TEK. ELEKT. HABERLEŞME MÜH
SELAMİ A. PAÜ SİYASET BİL. VE KAMU.
TOLGA S. KADİR HAS (İST) HUKUK
YAĞMUR K. EGE ÜNİ. GIDA MÜH.
YASİN B. PAÜ SİYASET BİL. VE KAMU.
YUNUS C. UŞAK İNŞAAT MÜH.
YUNUS EMRE D. PAÜ SANAT TARİHİ
2017/2018 ÜNİVERSİTEYE YERLEŞEN ÖĞRENCİLERİMİZ
ADI SOYADI ÜNİVERSİTE BÖLÜM
ASLI T. AKDENİZ ÜNV. BİLGİSAYA+A3:D20R MÜH.
BEKİR Ç. SÜLEYMAN DEMİREL TIP
BURAK E. YILDIZ TEKNİK  BİLGİSAYAR MÜH.
BÜŞRA Ü. SDÜ ECZACILIK
CAN Y. İYTE  BİLGİSAYAR MÜH
ECE E. PAÜ DİŞ HEKİMLİĞİ
EMRE T. PAÜ TIP
ESRA D. OSMANGAZİ ÜNV. BİLG. MÜH
FURKAN A. UŞAK  DİŞ HEKİMLİĞİ
HÜSEYİN Y. SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. TIP
MURAT K. DOKUZ EYLÜL ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH.
MUSTAFA A. ÇORUM TIP
N.ÇAĞATAY A. AZERBAYCAN TIP
RAZİYE SULTAN O. PAÜ  TIP
ŞEVVAL T. MEDİPOL ÜNV.  DİL VE KONUŞMA TER.
UMUT DENİZ A. PAÜ  TIP
YAĞMUR B. MALTEPE  TIP
AYNUR SENA Ç. KATİP ÇELEBİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH
AYŞE S. İZMİR BAKIRÇAY ENDÜSTRİ MÜH
AYŞENUR E. PAÜ MİMARLIK
BERKE ERİNÇ A. KOCAELİ ÜNV. ELEKTRİK MÜH.
BEYZA T. BURDUR MAKÜ  BESLENME VE DİYETETİK
BEYZA NUR K. RUMELİ ÜNV.  FTR TAM BURSLU
BÜŞRA K. GAZİ ÜNV.  BESLENME VE DİYETETİK
CEMAL ETKİN D. PAÜ MAKİNE MÜH.
CEYHAN E. İTÜ ÇEVRE MÜH.
GAMZE U. İSTANBUL BİLGİ ÜNV. FTR TAM BURSLU
GİZEM K. ADÜ  ELEKTRİK- ELEKTRONİK MÜH
GÜLPERİ Ç. İNÖNÜ ÜNV. ODYOLOJİ
HAMİT G. PAÜ FTR
HASAN UTKU U. AREL ÜNV.  İNG BİLG MÜH.(TB)
HATİCE Y. YEDİTEPE ECZACILIK
İBRAHİM Ç. KOCAELİ  İNŞAAT MÜH.
İLYAS Y. CELAL BAYAR ÜNV.   İLKÖĞRETİM MAT. ÖĞR.
M. SALTUK Y. BURSA TEKNİK ÜNV.   BİLGİSAYAR MÜH
ÖMER FARUK C. İSTANBUL KÜLTÜR ÜNV.  İNŞAAT MÜH ( TAM BURSLU)
ULVİYE G. KONYA TEKNİK ÜNV. MİMARLIK
AYŞE K. PAÜ MATEMATİK
BATUHAN B. PAÜ MAKİNE BÖLÜMÜ
BEYZA NUR K. SDÜ EBELİK
EMİR D. ERCİYES ÜNV.  HARİTA MÜH.
EMRE E. AKSARAY  ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
ENES K. VAN 100.YIL ÜNV. MİMARLIK
ERCAN A. KATİP ÇELEBİ ÜNV.  HARİTA MÜH (İNG)
GİZEM D. AFYON FTR (İ.Ö)
GÜLSÜM A. AKDENİZ ÜNV.  FİZYOTERAPİ
HİLAL Y. KASTAMONU ADALET
MELİSA B. PAÜ MALİYE
MÜRŞİDE E. BURDUR İLKÖĞRETİM MAT. ÖĞR.
MÜRÜVVET B. MSKÜ  BESLENME VE DİYETETİK
SERHAN H YEDİTEPE ELEKTRİK- ELEKTRONİK MÜH
UFUK Ç. ADÜ İKTİSAT
ULAŞ P. MUĞLA YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
ALİ B. PAÜ MAKİNE MÜH
BAHTİYAR K. ÇANAKKALE 18 MART ÜNV. LABORATUVAR
BÜŞRA D. BARTIN OPTİSYENLİK
BÜŞRA K. UŞAK  İNŞAAT MÜH.
DERYA S. ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. EBELİK
EMRE S. EGE ÜNV. BİTKİ KORUMA
EZGİ C. HACETTEPEÜNV.  ENDÜSTRİYEL TASARIM
FATMA O. ADÜ  BİTKİ KORUMA
FİRDEVS K. PAÜ  MATEMATİK
HİLAL Y. PAÜ FİZYOTERAPİ
MUHAMMET P. PAÜ  MALİYE
NERİMAN K. AKDENİZ ÜNV. ZİRAAT MÜH.
SAFİYE P. MSKÜ   TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ
TURAFİYE O. PAÜ TIBBI LAB. TEKNİKLERİ
ALPTUĞ S. PAÜ  İŞLETME
AYBÜKE C. PAÜ ELEKTRİK
DİLARA O. İSTANBUL BİLGİ ÜNV.  OPTİSYENLİK %50 BURSLU
HÜSEYİN Y. PAÜ DIŞ TİCARET
İBRAHİM E. PAÜ MUHASEBE VE VERGİ UYG.
İLYASHAN O. MAKÜ ACİL AFET YÖNETİMİ
İSMAİL OĞUZ Y. PAÜ BİYOMEDİKAL
KEZBAN A. AKDENİZ ÜNV. BİYOMEDİKAL MÜH.
MEHMET K. AKDENİZ ÜNV BİLGİSAYAR PROG.
TURAN A. PAÜ ELEKTRİK
ÜMMÜHAN SEDA K. ISPARTA YAPI DENETİM
BEYZA NUR T. SDÜ TDE
BİLAL E. KATİP ÇELEBİ  GASTRONOMİ
BÜŞRA S. AKDENİZ ÜNV.  HALKLA İLİŞKİLER
EZGİ Ç. DOKUZ EYLÜL ÜNV. İŞLETME
FATMA K. MAKÜ TARİH
FATMANUR K. PAÜ OKUL ÖNCESİ
KAYA Ç. PAÜ HALKLA İLİŞKİLER
ARİF T. PAÜ  MALİYE
ATAKAN D. FSM  HUKUK
AYŞE BERAY Y. TOBB  İKTİSAT
AYŞENUR B. AKDENİZ ÜNV SINIF ÖĞR.
BERFİN I. SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV.  HUKUK
BERRA O. TOKAT  SINIF ÖĞRT.
BEYZA O. ADÜ PSİKOLOJİ
GÜLÇİN K. ÇANKIRI KARATEKİN ÜNV. BİLGİ VE BELGE YÖNETİMİ
M.SİMAY E. MEF PSİKOLOJİ (TAM BURSLU)
ÖZGÜN K. KIRIKKALE HUKUK
REYHAN G. MARMARA HUKUK
SAVAŞ K. DOKUZ EYLÜL HUKUK
ŞÜHEDA Ç. SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV.   TÜRKÇE ÖĞR.
YAREN K. DEMOKRASİ ÜNV. PDR
ZEYNEP NUR D. UŞAK ÜNV PDR
AYŞE NUR E. SDÜ SOSYOLOJİ
BEYZA K. İZMİR BAKIRÇAY ÜNV. SAĞLIK YÖNETİMİ
D.ŞEYMA A. PAÜ SOSYAL BİLGİLER ÖĞR.
DAMLA K. UŞAK ÜNV. SOSYAL HİZMETLER
DİDEM K. SDÜ EDEBİYAT ÖĞR.
FATMA YAĞMUR S. PAÜ İNG İŞLETME
GAMZE Y. PAÜ  KAMU YÖNETİMİ
HURİ D. PAÜ HALKLA İLİŞKİLER
İREM E. PAÜ SOSYOLOJİ İ.Ö
İREM K. PAÜ EDEBİYAT
MERVE Y. PAÜ UTF
NURŞAH H. GEDİK ÜNV.  PSİKOLOJİ ÜCRETLİ
ÖMER Ü. ISPARTA  BANKACILIK
ÜMMÜHAN Y. PAÜ KAMU YÖNETİMİ
ÜMRAN E. DEMOKRASİ ÜNV. . OKUL ÖNCESİ ÖĞR
AHMET ANIL Y. GİRNE ÜNV. %75 BURSLU FİZYOTERAPİ
BERKAY A. AKDENİZ ÜNV.  İŞLETME
HAVANUR H. KARAMAN  EDEBİYAT
İBRAHİM Ç. PAÜ  KAMU YÖNETİMİ
MEHMET CAN K. MAKÜ  YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ (İ.Ö)
MUSTAFA T. PAÜ ÇAĞDAŞ TÜRK LEHÇELERİ VE EDEBİYATI
ÖZLEM D. PAÜ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİM
YUSUF Ö. MSKÜ  İNŞAAT TEKNOLOJİSİ (İ.Ö)
ABDULLAH Z. KOCAELİ ÜNV.. MAKİNE MÜH.
DENİZ Ö. İTÜ METEOROLOJİ MÜH.
ESRA B. CERRAHPAŞA ÇEVRE MÜHENDİLİĞİ
HALİL CAN B. PAÜ MİMARLIK
MAHMUT CAN B. MARMARA MATEMATİK
TUĞBA G. İZMİR DEMOKRASİ ÜNV. DİYETİSYENLİK
UTKU B. PAÜ TIP
AYNIMAH O. KTÜ MATEMATİK
AYTEN E. KÜTAHYA İNŞAAT MÜH.
BERKE E. GELİŞİM ÜNV.  DİŞ PROTEZ TEKNİKERLİĞİ
ELİF A. PAÜ  BİYOMEDİKAL MÜH.
GÜLTEN A. ISPARTA OPTİSYENLİK
HÜLYA B. RİZE FTR
İBRAHİM K. IŞIK ÜNV. ENDÜSTRİYEL TASARIM (%50 BURSLU)
SENA NUR D. HALİÇ ÜNV.  FTR (%50 BURSLU)
YAĞIZ D. PAÜ  İNŞAAT MÜH
CEM A. PAÜ GIDA MÜH.
DENİZ D. AFYON ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
CEYDA NUR D. DOKUZ EYLÜL ÜNV.  MALİYE
ELANUR Ş. SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. SAĞLIK YÖNETİMİ
İLTERİŞ H. KOCAELİ ÜNV. HAVACILIK YÖNETİMİ
İREM A. PAÜ  SINIF ÖGR.
ÖZHAN ALP Ş. ODTÜ  İNGİLİZCE ÖĞR.
ŞÜKRANNUR C. KATİP ÇELEBİ ÜNV. GASTRONOMİ
TAHİR T. UŞAK TÜRKÇE ÖĞR.
TOLGA Ç. DOĞU AKDENİZ ÜNV. HUKUK
UMUT M. YOZGAT GASTRONOMİ
FEHMİ K. PAÜ  DIŞ TİCARET VE FİNANS
İBRAHİM ABURAK A. PAÜ ULUSLARARSI TİCARET VE FİNANS
MERYEM E. PAÜ ÇALIŞMA EKONOMİSİ
MİNE H. PAÜ MALİ BİLİMLER
NEVZAT A. PAÜ UTF (İ.Ö)
REFİKA T. PAÜ MALİYE
YAĞMUR Ş. DOKUZ EYLÜL ÜNV. İŞLETME
ZEHRA H. PAÜ İŞLETME

 

2018/2019 ÜNİVERSİTEYE YERLEŞEN ÖĞRENCİLERİMİZ
ADI SOYADI ÜNİVERSİTE BÖLÜM
CEMİLE A. ATATÜRK ÜNİ. ECZACILIK
ESMA NUR G. BİRÜNİ ÜN. DİŞ HEKİMLİĞİ[TAM BURS]
EMRE K. İTÜ ELEKTRİK MÜH.
MEHMET K. ODTÜ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
MUSTAFA U. AFYON KOCATEPE ÜN. TIP
EMRE Ü. PAÜ TIP
BURCU Y. PAÜ MİMARLIK
ZEYNEP B. HACETTEPE ÜNV. BESLENME VE DİYETETİK
ÇİSEM C. SELÇUK ÜNV. VETERİNERLİK
ZELİHA İ. MİMAR SİNAN ÜNV. MİMARLIK
MELİKE K. MEDENİYET ÜNV. DİŞ HEKİMLİĞİ
MELİSA NUR K. CELAL BAYAR ÜNV HEMŞİRELİK
ONUR K. PAÜ MAKİNA MÜH.
ALİ BAKİ T. YEDİTEPE ÜNV. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
ELİF NUR Ü. PAÜ HEMŞİRELİK
GÜLÇİN A. PAÜ MATEMATİK
FADEN A. YILDIZ TEKNİK ÜNV. İSTATİSTİK
BENGİSU D. İSTİNYE ÜNV. DİL VE KONUŞMA TERAPİSİ
AYBERK BURAK G. SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
SAİDHAN K. PAÜ MAKİNA MÜH.
FURKAN K. SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH.
MUHAMMET K. BURSA TEKNİK ÜNV. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
NURTEN K. BURSA TEKNİK ÜNV. KİMYA
GAYE Ş. PAÜ MATEMATİK
EDA SU A. PAÜ PEYZAJ MİMARLIĞI
TUĞÇE A. DOKUZ EYLÜL ÜNV. ANESTEZİ
GİZEM E. SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. HALKLA İLİŞKİLER
HAKAN I. CELAL BAYAR ÜNV HARİTA VE KADASTRO
SEFA MUSTAFA Ç. PAÜ ELEKTRİK TEKNOLOJİSİ
ZEHRA A. ANADOLU ÜNV. HUKUK
HAYDAR A. ÇANKAYA ÜNV. HUKUK
GÜLSÜN YAREN D. İZMİR DEMOKRASİ ÜNV. ULUSLARARASI İLİŞKİLER[İNG]
HAKAN CAN K. TOBB HUKUK
SUDE P. MEHMET AKİF ERSOY ÜNV. PDR
ÖZGE P. İZMİR BAKIRÇAY ÜNV. YÖNETİM BİLİŞİM SİS. (İNG)
MERT S. AKDENİZ ÜNV. GASTRONOMİ
GAMZE Y. SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. HUKUK
NİSANUR Y. BOĞAZİÇİ ÜNV. İKTİSAT
CANSU B. PAÜ İŞLETME (İNG)
CEREN C. CELAL BAYAR ÜNV TARİH
EBRU BUSE Ç. AMASYA ÜNV. İLAHİYAT
MELİH I. CELAL BAYAR ÜNV KAMU YÖNETİMİ
MEHMET İ. PAÜ TARİH
MUAMMER K. ÜSKÜDAR ÜNV. PERFÜZYON TEKNOLOJİSİ
FATMA M. SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. SOSYAL HİZMETLER
YİĞİTHAN P. ONSEKİZ MART ÜNV. TARİH
ŞEYMA S. AKDENİZ ÜNV. İKTİSAT
TUĞÇE Ş. ANADOLU ÜNV. ULUSLARARASI İLİŞKİLER
GAMZE Ş. ADÜ ÇOCUK GELİŞİMİ
ANIL CAN Y. ULUDAĞ ÜNV. SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖN.
SAİME EZGİ B. KAPADOKYA ÜNV. ÇAĞDAŞ TÜRK LEH. VE EDB.
MERVE Ç. SİNOP ÜNV. SOSYOLOJİ
SULTAN H. GÜMÜŞHANE ÜNV. SOSYOLOJİ
SALİH Ş. MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNV. İKTİSAT
BETÜL T. PAÜ İKTİSAT
BERKAY Y. PAÜ ULUSLARARASI TİC. VE FİNANS
SİMAY Z. PAÜ ÇAĞDAŞ TÜRK LEH. VE EDB.
E.EZGİ A. PAÜ DİŞ HEKİMLİĞİ
ÖYKÜ REFİKA B. PAÜ TIP
HİLAL B. PAÜ MİMARLIK
BETÜL C. BİRÜNİ ÜN. DİL VE KONUŞMA TERAPİSİ
NURGÜL C. HALİÇ ÜNV. MOL. BİY. VE GENETİK MÜH. (TAM BURS)
NAZİK Ç. PAÜ MİMARLIK
FATMAGÜL Ç. HARRAN ÜNV. DİŞ HEKİMLİĞİ
OGÜN DOĞAN Ç. KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNV. TIP
DUDU D. BÜLENT ECEVİT ÜNV. TIP
İREM G. ADÜ TIP
SEREN M. HACETTEPE ÜNV. TIP (İNG)
DİLANUR SELİN Ö. PAÜ TIP
YELDA Ş. PAÜ DİŞ HEKİMLİĞİ
ÇAĞLA T. MALTEPE ÜNV. MİMARLIK (TAM BURSLU)
A.EMRE Y. AFYON KOCATEPE ÜN. HUKUK
BEYZA Y. DUMLUPINAR ÜNV. TIP
BÜŞRA BİNGÜL Ç. SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. İLK VE ACİL YARDIM
CEYLİN E. BAŞKENT ÜNV. BESLENME VE DİYETETİK
ALİ E. GEBZE TEKNİK ÜNV. İNŞAAT MÜH.
BİLGE G. AFYON KOCATEPE ÜN. TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ
SALİH CAN H. SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH.
EMRE K. KASTAMONU ÜNV. BESLENME VE DİYETETİK
EDANUR K. MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNV. İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞR.
GÜNEŞ ŞAKİR M. SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
DUDU Ş. EGE ÜNV. MATEMATİK
HATİCE U. İZMİR DEMOKRASİ ÜNV. BİYOMEDİKAL MÜH.
AYŞEGÜL A. PAÜ ELEKTRİK
NESLİHAN TUĞÇE A. PAÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ
ALİME B. PAÜ ECZANE HİZMETLERİ
EMRE C. NUH NACİ YAZGAN ÜNV. DİYALİZ
SENA NUR C. CELAL BAYAR ÜNV İLK VE ACİL YARDIM
ŞEYDA G. PAÜ PEYZAJ MİMARLIĞI
TOLGA K. PAÜ KİMYA TEKNOLOJİSİ
ABDULLAH Ö. SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ
BERKAY Ö. PAÜ PEYZAJ MİMARLIĞI
AYBERK S. BANDIRMA 17 EYLÜL ÜNV. İKTİSAT
AYTENNUR A. MEDİPOL ÜNV. İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI
ELİF EZGİ C. ATATÜRK ÜNİ. HUKUK
YANKI D. GİRNE AMERİKAN ÜNV. PSİKOLOJİ
OSMAN D. İSTANBUL ÜNV. HUKUK
AHMET E. İSTANBUL ÜNV. HUKUK
ALİHAN K. İSTANBUL ÜNV. HUKUK
ULAŞ FEYZİ M. ANKARA ÜNV. HUKUK
DUYGU ECE N.U AFYON KOCATEPE ÜN. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
SİMGE O. FATİH SULTAN MEHMET ÜNV. HUKUK
MELİSA Ö. ÇAĞ ÜNV. HUKUK
TÜRKÜ SU S. MALTEPE ÜNV. PSİKOLOJİ (İNG)
BERİL S. BİLKENT ÜNV. SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖN.
ELİF T. ATATÜRK ÜNİ. HUKUK
RÜMEYSA A. AKDENİZ ÜNV. SOSYAL BİLGİLER ÖĞR.
MÜBERRA B. SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. MALİYE
SERRA Ç. PAÜ TÜRK DİLİ VE EDB.
UMUT E. AKDENİZ ÜNV. İŞLETME
SEFA H. BAŞKENT ÜNV. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
GÜLSÜM K. OSMANGAZİ ÜNV. İKTİSAT
NİSAGÜL K. ONSEKİZ MART ÜNV. ÇEKO
ÜMRAN N. ÜSKÜDAR ÜNV. ÇOCUK GELİŞİMİ
ALİ S. PAÜ DIŞ TİCARET
MUSTAFA Ç. PAÜ TÜRK DİLİ VE EDB.
MUSTAFA ALİ K. PAÜ BANKACILIK
H.ENES K. MEHMET AKİF ERSOY ÜNV. BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRT.
YURDAKAN T. DUMLUPINAR ÜNV. TÜRK DİLİ VE EDB.
ERTUĞ Y. ALTINBAŞ ÜNV. İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI